KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15961027
nr 1596 1027
Matthias van Arkel
(f. 1967), Sverige
Gouache, Komposition. Signerad, daterad -85. Bildmått: 51x65 cm, yttermått inklusive ram: 66x80 cm
Matthias van Arkel, svensk konstnär född 1967.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:25:34
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Gouache